Realizacje

Realizacje

Zdjęcia z ostatnio wykonanych instalacji.

Sponsor

Firma Maleika została sponsorem Kolejarza Opole.

Monitoring

Monitoring cctv telewizja przemysłowa w . Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmie się wykonaniem nowoczesnego monitoringu w biurze, sklepie lub domu mieszkalnym, jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji. Zajmujemy się całością prac związanych z budową systemów monitoringu, od wyboru sprzętu zaczynając, przez stworzenie instalacji teletechnicznej, a na montażu i konfiguracji sprzętu kończąc. Nasze usługi realizujemy na obszarze całego województwa Śląskiego i Opolskiego, a także w Niemczech. Dedykujemy je osobom prywatnym, właścicielom sklepów, lokali gastronomicznych, punktów usługowych i innych firm, a także instytucjom publicznym tj. urzędy gmin lub inne instytucje . Jeśli szukasz kompetentnego podmiotu, który dostarczy sprzęt, zaprojektuje i wykona, a w przyszłości zajmie się konserwacją lub ewentualnymi naprawami stworzonego przez siebie systemu monitoringu, zgłoś się do nas. Naszym atutem jest doświadczenie, fachowość oraz przystępne ceny świadczonych usług. Zapraszamy!

Projektowanie instalacji inteligentnego domu

Nasze nowe zlecenie projekt instalacji inteligentnego domu w budynku jednorodzinnym. Wkrótce więcej szczegółów .

Wymiana oświetlenia w oborze

Przed końcem roku udało nam się zakończyć jeszcze jeden projekt związany z wymianą oświetlenia w oborze. Zastosowaliśmy naświetlacze LED, które bardzo dobrze spisują się w takich obiektach. Poniżej kilka zdjęć.

Wymiana instalacji elektrycznej w Kościele Parafialnym

W lipcu 2016 roku rozpoczęliśmy wymianę instalacji elektrycznej w budynku kościoła św. Jerzego w Sławikowie. Było to dla nas bardzo duże wyzwanie. Dzięki zastosowaniu automatyki budynkowej przy współpracy firmy IUVO.it udało nam się zaoszczędzić około 30% materiału. Dzięki automatyce budynkowej IUVO można było zamontować dwie rozdzielnie elektryczne oddalone od siebie do 1200m bez potrzeby ciągnięcia przewodów przez cały budynek oraz bruzdowania całych ścian w budynku. Zainstalowaliśmy również nowoczesny monitor dotykowy wraz z wizualizacją kościoła do sterowania oświetleniem oraz gniazdkami. Instalacja stała się o wiele bezpieczniejsza, dzięki automatyce we włącznikach oświetleniowych nie płynie napięcie 230V, a tylko impuls, który zapala lub gasi poszczególne obwody. Zainstalowaliśmy również nowoczesne oświetlenie LED, dzięki któremu zmniejszyliśmy pobór energii elektrycznej do 48%. Przecież ekologia jest najważniejsza. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Oświetlenie elewacji Kościoła

W 2015 roku zainstalowaliśmy nowoczesne oświetlenie elewacji budynku kościoła w Miejscu Odrzańskim. Dzięki zastosowaniu lamp Metalohalogenowych udało nam się zmniejszyć ilość pobieranej mocy bardzo dobrym efekcie świetlnym. Nie było łatwo uzyskać zamierzony efekt z powodu czarnej elewacji kościoła. Lampy zostały umieszczone w ziemi tak, aby w dzień nie rzucały się w oczy a w nocy świeciły jeszcze efektywniej.